- Liphanele tse Tloaelehileng tsa Letsatsi
- Liphanele tsa Letsatsi tse Ikhethileng
- Liphanele tsa Letsatsi tse Tenyetsehang
- Liphanele tsa Letsatsi tse Atolohang
- Liphanele tsa letsatsi tse bobebe
- Liphanele tsa Letsatsi tse bōpehileng joaloka motho ka mong
- Sistimi e Kenngoeng Likoloi tsa PV
- Mekhoa ea letsatsi ea balcony
- Mekhoa ea ho Pompa ea PV
Liphanele tsa Letsatsi tse Tenyetsehang tsa 45W bakeng sa RV GGFM-NBSS45-20A PERC 260303
Tlhaloso ea Sehlahisoa
Liphanele tsa letsatsi tsa letoto la Dream li sebelisa theknoloji ea morao-rao ea patent ea encapsulation ea GO solarv ho ntlafatsa botšepehi ba phanele ea letsatsi. Li tiile haholo, li bobebe, ha li thothomele, 'me li na le mokhoa o motle oa ho tima mocheso. Kamora ho kenngoa, liphanele tsa DREAM li boima ba 40% ho isa ho 50% feela ea liphanele tse tšoanang tse nang le khalase e matla, e leng se etsang hore li lokele haholo ho sebelisoa lits'ebetsong tsa matla a letsatsi tsa RV. Liteko li bontšitse hore leha li kentsoe marulelong a koloi e tsamaeang ka lebelo le phahameng 'me e utloa ho thothomela ho matla, liphanele tsa letsatsi tsa letoto la Dream li ke ke tsa hlahisa mapetso a patiloeng ka lebaka la tšebeliso ea nako e telele.
Likarolo tsa bohlokoa
-
Theknoloji e entsoeng ka GalliumBokgoni bo ntlafetseng ba ho monya leseli bakeng sa katleho e phahameng ea phetohoLCOE e Tlase le BOSMoralo o bobebe o nang le phanele e bonaletsang ka morao bakeng sa ho e kenya habonolo le litšenyehelo tse fokotsehileng tsa BOS.Matla a module hangata a eketseha ka 5-25%, e leng se fellang ka phokotseho e kgolo ho LCOE.Tšireletso ea Anti PID/Low SireletsoLitlamorao tsa ho shafatsa libaka tse chesang haholoCoefficient e tlase ea mocheso
Liparamente tsa Sehlahisoa
Lisebelisoa tsa Bokaholimo
| Mekhahlelo ea mechini | |
| Sebopeho sa lisele | 4 × 16 |
| Lebokose la junction | Lebokose la khokahanyo ea sele e le 'ngoe, diode tse peli |
| Likhoele tsa tlhahiso | 4mm², Li-electrode tse ntle le tse mpe ka bobeli ke 900 mm |
| Mofuta oa Khalase . | |
| Foreimi | Foreimi ea motsoako oa aluminium e nang le anodized |
| Boima bo kahare | 12.6Kg |
| Boholo | 1567*553*30mm |
| Litekanyetso tsa ts'ebetso ea motlakase | |
| Mofuta oa sele | TOPCON e le 'ngoe e kristale |
| Mohlala | GSMO-YWET250-20A |
| Matla a tloaelehileng | 261W |
| Motlakase o phahameng (Vmp) | 20.36V |
| Nako ea Hona Joale e Phahameng (Imp) | 12.82A |
| Motlakase oa Potoloho e Butsoeng | 21.80V |
| Potoloho e Khutšoanyane ea Hona Joale | 13.37A |
| Litekanyetso tsa teko | STC: AM1.5 1000W/m² 25℃ |
| Liparamente tsa ho sebetsa | |
| OTR | - 40℃— +80℃ |
| Mamello ea Matla | ± 2% |
| Motlakase oa Sisteme | DC1000V |
| Tekanyetso e phahameng ka ho fetisisa ea fuse | 20A |
| Mocheso o tloaelehileng | 45±2℃ |
| Sehlopha sa Polokeho | Sehlopha sa Ⅱ |
| Tekanyetso ea ho hanyetsa mollo | Sehlopha sa C |
| Bokgoni ba ho jara | |
| Mojaro o sa fetoheng ka pele | 3600Pa |
| Mojaro o sa fetoheng oa morao | 2400Pa |
| Teko ea Tšusumetso ea Sefako | Bophara: 25mm, Lebelo la tshusumetso: 23m/s |
| Koefficient ea mocheso | |
| Matla a TC | - 0.30%/℃ |
| Motlakase oa TC | - 0.28%/℃ |
| TC ea Hona Joale | +0.05%/℃ |
Pontšo ea Sehlahisoa

Botsa Hona Joale!
Bakeng sa lipotso mabapi le lihlahisoa tsa rona kapa lethathamo la litheko, ka kopo re siele lengolo-tsoibila la hau 'me re tla ikopanya le rona nakong ea lihora tse 24.








![[Setšoantšo sa Sehlahisoa 03] Boto e Kobehileng ea 710-365 105W e Ntšo e Kobehileng ka Morao GGFM-NBSS45-20A PERC.jpg](https://ecdn6-nc.globalso.com/upload/p/4466/image_other/2026-03/product-image-03-710-365-105w-black-back-curved-board-ggfm-nbss45-20a-perc.jpg)