- Liphanele tse Tloaelehileng tsa Letsatsi
- Liphanele tsa Letsatsi tse Ikhethileng
- Liphanele tsa Letsatsi tse Tenyetsehang
- Liphanele tsa Letsatsi tse Atolohang
- Liphanele tsa letsatsi tse bobebe
- Liphanele tsa Letsatsi tse bōpehileng joaloka motho ka mong
- Sistimi e Kenngoeng Likoloi tsa PV
- Mekhoa ea letsatsi ea balcony
- Mekhoa ea ho Pompa ea PV
0102030405
Liphanele tsa Letsatsi tsa King kong NC Series 300W 20V PERC 260302
Tlhaloso ea Sehlahisoa
Letoto la Kingkong EC le na le di-module tse tloaelehileng tsa monocrystalline photovoltaic tse nang le disele tsa letsatsi tsa TOPCON, tse eketsang tlhahiso ya matla ka sebaka sa yuniti. Di hahilwe ka khalase e halefileng le foreimi ya alloy ya aluminium, di-module tsena tse tshwarellang di fana ka tshebetso e matla ya mechini mme di sebetsa ka botsitso dibakeng tse fapaneng ka bokgoni bo phahameng. Di boetse di bontsha ho senyeha ho fokolang ha matla—di boloka bonyane 90% ya tlhahiso ya pele kamora dilemo tse 10 le 80% kamora dilemo tse 20. Ka botshepehi bo botle le tshebetso ya nako e telele, di loketse mefuta e mengata ya ditshebediso.
Liparamente tsa Sehlahisoa
| Mekhahlelo ea mechini | |
| Sebopeho sa lisele | 5×8×2 |
| Lebokose la junction | Lebokose la kopano la mofuta o arohaneng,Tdiode tse tharo. |
| Likhoele tsa tlhahiso | 4mm², Li-electrode tse ntle le tse mpe ka bobeli ke 300 mm |
| Mofuta oa Khalase | Tempering ea 3.2mm, e tšoeu haholo |
| Foreimi | Foreimi ea motsoako oa aluminium e nang le anodized |
| Boima bo kahare | 16.3Kg |
| Boholo | 1510*970*35mm |
| Litekanyetso tsa ts'ebetso ea motlakase | |
| Mofuta oa sele | TOPCON e le 'ngoe e kristale |
| Mohlala | GSMO-YWET300-20A |
| Matla a tloaelehileng | 300W |
| Motlakase o phahameng (Vmp) | 22.01V |
| Nako ea Hona Joale e Phahameng (Imp) | 13.63A |
| Motlakase oa Potoloho e Butsoeng | 26.41V |
| Potoloho e Khutšoanyane ea Hona Joale | 14.23A |
| Litekanyetso tsa teko | STC: AM1.5 1000W/m² 25℃ |
| Liparamente tsa ho sebetsa | |
| OTR | - 40℃— +80℃ |
| Mamello ea Matla | ± 2% |
| Motlakase oa Sisteme | DC1000V |
| Tekanyetso e phahameng ka ho fetisisa ea fuse | 25A |
| Mocheso o tloaelehileng | 45±2℃ |
| Sehlopha sa Polokeho | Sehlopha sa Ⅱ |
| Tekanyetso ea ho hanyetsa mollo | Sehlopha sa C |
| Bokgoni ba ho jara | |
| Mojaro o sa fetoheng ka pele | 3600Pa |
| Mojaro o sa fetoheng oa morao | 2400Pa |
| Teko ea Tšusumetso ea Sefako | Bophara: 25mm, Lebelo la tshusumetso: 23m/s |
| Koefficient ea mocheso | |
| Matla a TC | - 0.30%/℃ |
| Motlakase oa TC | - 0.28%/℃ |
| TC ea Hona Joale | +0.05%/℃ |
Katoloso ea Sehlahisoa
Ha sebopeho sa eneji sa lefatshe se potlakisa phetoho ya sona ho ya bohlweking le ho fokotsa khabone, indasteri ya photovoltaic (PV), e le tshiya ya motheo ya eneji e ntjhafatswang, e kena potolohong ya bohlokwa ya phetoho ya theknoloji. Theknoloji ya TOPCon (Tunneling Oxide Passivated Contact) e se e le ntho e ka sehloohong tshimong ya sele ya photovoltaic ka lebaka la melemo ya yona e felletseng ya bokgoni bo phahameng, botsitso le moruo. Ho ya ka ponelopele ya TrendForce, bofelong ba 2025, bokgoni ba tlhahiso ya sele ya TOPCon bo tla fihla ho hoo e ka bang 967GW, bo etsang 83% ya bokgoni bohle ba tlhahiso ya sele lefatsheng ka bophara, ka tlhahiso ya nnete ya hoo e ka bang 580GW. Ho tloha ka Hlakubele 2025, karolo ya TOPCon tlhahisong ya sele ya photovoltaic ya China e fihlile hodimo ho 86.9%, e fetang haholo ditsela tse ding tsa botekgeniki. Re kene ka botebo tshimong ya photovoltaic, re tsepamisitse maikutlo ho R&D, tlhahiso le ho iketsetsa diphanele tsa letsatsi tse seng tsa TOPCon. Re itšetlehile ka katleho ea morao-rao ea theknoloji ea indasteri kamora Phuptjane 2025, re roba meeli ea lihlahisoa tse tloaelehileng 'me re fana ka litharollo tsa photovoltaic tse entsoeng ka mokhoa o ikhethileng bakeng sa bareki ba lefats'e ka bophara ba nang le maemo le litlhoko tse fapaneng.
Botsa Hona Joale!
Bakeng sa lipotso mabapi le lihlahisoa tsa rona kapa lethathamo la litheko, ka kopo re siele lengolo-tsoibila la hau 'me re tla ikopanya le rona nakong ea lihora tse 24.








