- Liphanele tse Tloaelehileng tsa Letsatsi
- Liphanele tsa Letsatsi tse Ikhethileng
- Liphanele tsa Letsatsi tse Tenyetsehang
- Liphanele tsa Letsatsi tse Atolohang
- Liphanele tsa letsatsi tse bobebe
- Liphanele tsa Letsatsi tse bōpehileng joaloka motho ka mong
- Sistimi e Kenngoeng Likoloi tsa PV
- Mekhoa ea letsatsi ea balcony
- Mekhoa ea ho Pompa ea PV
Letoto la Mapheo a Leseli Phanele ea Letsatsi e ka Atolosoang
Tlhaloso ea Sehlahisoa
Mekhoa ea Katoloso
Mekhoa ea Taolo
| Lebitso la paramethara | Paramethara |
| Lebitso la Sehlahisoa | Liphanele tsa letsatsi tse bobebe tsa moloko oa bobeli tse huloang |
| Mohlala | Lepheo le Leseli S2000A/2-2(1460W) |
| Mokhoa oa teleskopu | Tse peli ho isa ho tse peli |
| Mokhoa oa taolo | Taolo ea remoutu le Taolo ea letsoho |
| Boholo bo hulwang ka botlalo. | 2500mm*1620mm*150mm |
| Boholo bo atolositsoeng ka botlalo | 4600mm*1620mm*150mm |
| Boima ba 'mele | 95Kg |
| Matla a hulwang ka botlalo | 730W |
| Matla a atolositsoeng ka botlalo | 1460W |
| Palo ea liphanele tsa letsatsi | Li-PC tse 4 (Tlhaloso e tšoanang) |
| Ho lumellana ha motlakase oa betri | 12V, 24V (Ho tjhaja ka ho theola) 48V, 60V, 72V (Eketsa ho tjhaja) |
| Mokhoa oa ho kenya | Ho kenya sekurufu sa sehokelo sa sekhutlo se bōpehileng joaloka L |
| Liparamente tsa phanele e le 'ngoe ea betri STC: Lehlaseli la motlakase 1000 W/m², mocheso oa mojule 25°C, AM 1.5 | |
| Matla a tloaelehileng | 365W |
| Motlakase o phahameng | 24.81V |
| Nako ea Tlhōrō ea Hona Joale | 14.71A |
| Motlakase oa Potoloho e Butsoeng | 30.2V |
| Potoloho e Khutšoanyane ea Hona Joale | 16.18A |
| Boholo | 1500*1100*40mm |
| Boima bo kahare | 19Kg (Phanele ea letsatsi e tloaelehileng) 9.7Kg (phanele ea letsatsi e bobebe ea Dream Series) |
| Motlakase oa Sisteme | DC1000V |
| Sebaka sa Phoso ea Matla | ± 2% |
| Kereiti ea IP | IP67 |
| OTR | - 40℃— +80℃ |
| Matla a TC | - 0.38%/℃ |
| Motlakase oa TC | - 0.36%/℃ |
| TC ea Hona Joale | +0.06%/℃ |
Pontšo ea Sehlahisoa
Botsa Hona Joale!
Bakeng sa lipotso mabapi le lihlahisoa tsa rona kapa lethathamo la litheko, ka kopo re siele lengolo-tsoibila la hau 'me re tla ikopanya le rona nakong ea lihora tse 24.






