- Liphanele tse Tloaelehileng tsa Letsatsi
- Liphanele tsa Letsatsi tse Ikhethileng
- Liphanele tsa Letsatsi tse Tenyetsehang
- Liphanele tsa Letsatsi tse Atolohang
- Liphanele tsa letsatsi tse bobebe
- Liphanele tsa Letsatsi tse bōpehileng joaloka motho ka mong
- Sistimi e Kenngoeng Likoloi tsa PV
- Mekhoa ea letsatsi ea balcony
- Mekhoa ea ho Pompa ea PV
Letoto la khauta e bonolo la FlexibleSolar Panels105W20VPERC Monocrystalline
Tlhaloso ea Sehlahisoa
Ka theknoloji e ikhethang ea ho paka ea likarolo tse kobehileng, sebopeho sa eona se tsitsitse, se kobehile ho fihla ho 270°/m, boima bo bobebe, se ka sebelisoa bakeng sa ho kenya bokaholimo bo kobehileng, ho ntlafatsa matla a ho kenya. Bokaholimo bo koahetsoe ka thepa ea ETFE, e thibelang mahlaseli a letsatsi, e thibelang mafome, e nang le khanyetso e matla ea boemo ba leholimo le bophelo bo bolelele ba ts'ebeletso.
Lisele tsa letsatsi li ka khethoa ho tsoa ho PERC kapa TOPCON.
Likarolo tsa bohlokoa
-
Theknoloji e entsoeng ka GalliumBokgoni bo ntlafetseng ba ho monya leseli bakeng sa katleho e phahameng ea phetohoLCOE e Tlase le BOSMoralo o bobebe o nang le phanele e bonaletsang ka morao bakeng sa ho e kenya habonolo le litšenyehelo tse fokotsehileng tsa BOS.Matla a module hangata a eketseha ka 5-25%, e leng se fellang ka phokotseho e kgolo ho LCOE.Tšireletso ea Anti PID/Low SireletsoLitlamorao tsa ho shafatsa libaka tse chesang haholoCoefficient e tlase ea mocheso
Liparamente tsa Sehlahisoa
| Mekhahlelo ea mechini | |
| Sebopeho sa lisele | 3×12 |
| Lebokose la junction | Lebokose la kgokelo ya mofuta o arohaneng, diode tse pedi |
| Likhoele tsa tlhahiso | 4mm², Li-electrode tse ntle le tse mpe ka bobeli ke 300 mm |
| Bokaholimo Mthepa | ETFE |
| Foreimi | Ha ho foreimi |
| Boima bo kahare | 1.85Kg |
| Boholo | 1100×540×2mm |
| Litekanyetso tsa ts'ebetso ea motlakase | |
| Mofuta oa sele | PERC Monocrystalline |
| Mohlala | GGFM-NWSS105-20A |
| Matla a tloaelehileng | 109.75W |
| Motlakase o phahameng (Vmp) | 22.59V |
| Nako ea Hona Joale e Phahameng (Imp) | 4.86A |
| Motlakase oa Potoloho e Butsoeng |
27.12V |
| Potoloho e Khutšoanyane ea Hona Joale | 5.30A |
| Litekanyetso tsa teko | STC: AM1.5 1000W/m² 25℃ |
| Liparamente tsa ho sebetsa | |
| OTR | - 40℃— +80℃ |
| Mamello ea Matla | ± 2% |
| Motlakase oa Sisteme | DC1000V |
| Tekanyetso e phahameng ka ho fetisisa ea fuse | 20A |
| Mocheso o tloaelehileng | 45±2℃ |
| Sehlopha sa Polokeho | Sehlopha sa Ⅱ |
| Tekanyetso ea ho hanyetsa mollo | Sehlopha sa C |
| Bokgoni ba ho jara | |
| Mojaro o sa fetoheng ka pele | 3600Pa |
| Mojaro o sa fetoheng oa morao | 2400Pa |
| Teko ea Tšusumetso ea Sefako | Bophara: 25mm, Lebelo la tshusumetso: 23m/s |
| Koefficient ea mocheso | |
| Matla a TC | - 0.30%/℃ |
| Motlakase oa TC | - 0.28%/℃ |
| TC ea Hona Joale | +0.05%/℃ |
Pontšo ea Sehlahisoa

Botsa Hona Joale!
Bakeng sa lipotso mabapi le lihlahisoa tsa rona kapa lethathamo la litheko, ka kopo re siele lengolo-tsoibila la hau 'me re tla ikopanya le rona nakong ea lihora tse 24.






![[Setšoantšo se Seholo sa Webosaete (Moralo)] Boto e Tšoeu ea ho Koba Mokokotlo ea 1100-540 105W GGFM-NWSS105-20A PERC.jpg](https://ecdn6-nc.globalso.com/upload/p/4466/image_other/2026-02/website-main-image-design-1100-540-105w-white-back-bending-board-ggfm-nwss105-20a-perc.jpg)


